To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Głogów.

Praca- Sprzątanie biura, ARRA GROUP

Sprzątanie biura

Firma ARRA Group podejmie współpracę z osobą, która będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości biura (300 m2 ) przy ulicy Piastowskiej 5 w Głogowie.

Zakres obowiązków :

  • mycie powierzchni podłogowej
  • odkurzanie podłóg i wykładzin
  • wynoszenie śmieci (opróżnianie koszy na śmieci, pojemników na ścinki z niszczarek do papieru)
  • wycieranie kurzu z urządzeń biurowych
  • mycie, czyszczenie i dezynfekowanie urządzeń sanitarnych (umywalki, toalety)
  • uzupełnianie środków higienicznych
  • mycie i polerowanie luster
  • mycie okien
  • pranie dywanów

Wymagania :

  •  skrupulatność, dbałość o detale
  •  dokładność i zaangażowanie
  •  uczciwość
  •  higiena pracy
  •  doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i punktualność
  •  dyspozycyjność (praca w godzinach popołudniowych)
  •  mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, umowy o dzieło
  • stawkę godzinową ( praca około 3, 4 h dziennie, od poniedziałku do piątku).
  • zatrudnienie od zaraz
  • długoterminową współpracę

  • Dodane o 17:47, 3 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:2063
  • ID ogłoszenia: 619132216

Ogłoszenia użytkownika ARRA Group Sp. z o.o. Sp.k.