ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW Z CAŁEJ POLSKI

wyjazdy/przyjazdy z:

GŁOGÓW

woj. dolnośląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.

Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
  • możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 3600 do 6300 zł)
  • system pracy 3/1 (23 dni w trasie)

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

W razie pytań prosimy o kontakt z infolinią telefoniczną pod nr tel. 535 - pokaż numer telefonu - .

  • Dodane o 11:29, 9 września 2020
  • Wyświetleń:29640
  • ID ogłoszenia: 551431619

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Ogłoszenia użytkownika ARRA Group Sp. z o.o. Sp.k.