Kierowca kat. B w transporcie krajowym

Opis stanowiska:

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie POLSKI pojazdami dostawczymi do 3,5T (chłodnia).

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność,
  • Zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Mile widziane doświadczenie, jako kierowca zawodowy,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • System pracy: od poniedziałku do piątku; weekendy w domu,
  • Obecnie poszukujemy kierowców z takich lokalizacji, jak: Poznań, Łódź, Warszawa

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

  • Dodane o 17:08, 29 czerwca 2020
  • Wyświetleń:54898
  • ID ogłoszenia: 544729452
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Toruń, Kujawsko-pomorskie

O firmie
Firma ARRA jest globalnym operatorem logistycznym, istniejącym na rynku od 2002 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i morskiego w warunkach temperatury kontrolowanej. Specjalizuje się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Firma świadczy usługi najwyższej jakości o czym świadczą zdobyte nagrody, certyfikaty oraz opinie naszych klientów.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Anna